Na tomto webu používáme:

Platnost : session
Kategorie: Nezbytně nutné

Projektový den v ŠD

Krav Maga - ukázka a nácvik sebeobrany pro děti s Mgr. Michalem Šmídem 15.11.2019 od 13,00 hodin ve školní tělocvičně.

Společný projekt zaměřený na čtenářskou gramotnost

27.11.2019 v ZŠ dopolední projekt s autorským čtením zaměření na adventní zvyky a tradice.

Plavecký výcvik v ZŠ

Zahájení 28.11.2019 v plavecké škole Kolín.

Předškoláček

28.11.2019 od 16,00 hodin v ZŠ.

Created by © 2013 ALS Euro s.r.o. tvorba www stránek pro školy