Budova mateřské školy
Budova mateřské školy

ZŠ a MŠ Žehuň

Naše škola

Pohled na historickou budovu školyZŠ Žehuň pohled ze zahradyBudova mateřské školy

Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Základní školy a Mateřské školy v Žehuni.

Základní škola a Mateřská škola Žehuň leží uprostřed stejnojmenné obce na severním okraji okresu Kolín. Škola a školka se nacházejí ve dvou budovách vzdálených od sebe asi 200 metrů.
V roce 1993 byly obě instituce administrativně sloučeny.
Při ZŠ pracuje školní družina, škola má svoji jídelnu.

ZŠ a MŠ navštěvují děti jak ze Žehuně, tak i z okolních obcí:
z Dobšic, z Choťovic a z Hradčan.

Základní škola je málotřídní s moderním vybavením pro výchovu, vzdělávání a volný čas.

Naše škola je zapojena :

Školní projekt EU72 hodinSběr olejeZelená školaUniqa pojišťovnaUkliďme svět, ukliďme Českokliďme svět, ukliďme ČeskoŠablonyŠablonyFond Sidous

Pokyny pro školní rok 2020-21

Vážení rodiče, v záložce informace pro rodiče naleznete seznamy věcí na příští školní rok

Provoz MŠ o hlavních prázdninách

MŠ je od 1.7. do 23.8.2020 uzavřena.

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2020-2021

V záložce základní informace o MŠ - zápis do MŠ- zde naleznete rozhodnutí o přijetí dle přidělených registračních čísel

Informace o osobní účasti žáků na výuce

V záložce základní informace o ZŠ - informace pro rodiče, naleznete tyto informace.

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání na školní rok 2020-2021

V záložce základní informace o ZŠ - zápis do 1. ročníku naleznete rozhodnutí o přijetí dle přidělených registračních čísel

Školné MŠ

Školné za měsíc duben neposílejte, v závislosti na termínu otevření MŠ Vám bude vypočítán poplatek z poměrné části dnů provozu MŠ.

Zahájení provozu

Předpokládané zahájení je stanoveno na 25.5.2020. O dalších postupech budete s předstihem informován...
  • image 30
  • image 32