Zahájení školního roku

První den školního roku děti s rodiči přicházejí od 6,30 nejpozději do 7,55 hodin. Tento den je možné domluvit zkrácený pobyt nových dětí, jinak je normální celodenní provoz do 16,00 hodin. První den je nutné, aby zákonní zástupci vyplnili povinnou dokumentaci.

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2020-2021

V záložce základní informace o MŠ - zápis do MŠ- zde naleznete rozhodnutí o přijetí dle přidělených registračních čísel

Informace o osobní účasti žáků na výuce

V záložce základní informace o ZŠ - informace pro rodiče, naleznete tyto informace.

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání na školní rok 2020-2021

V záložce základní informace o ZŠ - zápis do 1. ročníku naleznete rozhodnutí o přijetí dle přidělených registračních čísel

Školné MŠ

Školné za měsíc duben neposílejte, v závislosti na termínu otevření MŠ Vám bude vypočítán poplatek z poměrné části dnů provozu MŠ.

Pokyny pro školní rok 2020-21

Vážení rodiče, v záložce informace pro rodiče naleznete seznamy věcí na příští školní rok

Provoz MŠ o hlavních prázdninách

MŠ je od 1.7. do 23.8.2020 uzavřena.

Zahájení provozu

Předpokládané zahájení je stanoveno na 25.5.2020. O dalších postupech budete s předstihem informován...
  • image 30
  • image 32