Seznam věcí pro dítě při nástupu do MŠ

- bačkůrky/ dle bezpečnosti nejsou povoleny pantofle ani ,,kroksy"
- oblečení na ven / vycházka, pobyt na zahradě /, tepláky, přizpůsobení oblečení počasí
- holínky a pláštěnka pro ponechání v MŠ
- pyžamo
- vhodné a bezpečné oblečení na cestu do školky a ze školky včetně pokrývky hlavy
- náhradní oblečení - spodní prádlo, tričko, ponožky nebo punčocháče, vše v sáčku na zavěšení v šatně

Z důvodu bezpečnosti není vhodné nosit do MS dobné, ostré ani cenné předměty. Korále, náramky ani řetízky s přívěšky do MŠ nepatří. U dívek, které mají dlouhé vlasy je nutná gumička do vlasů na tělovýchovné chvilky a pobyty dětí venku.

Seznam hygienických potřeb:
toaletní papír /8 roliček/, 4x tahací kapesníky,2 balení po 10 kusech kapesníků složených, náplň tekuté mýdlo1l, 1 balení mikrotenových sáčků 20x30 cm