Ovoce do škol

Naše škola se i v letošním školním roce zapojila do projektu Ovoce do škol, jehož cílem je podpora zdravé výživy, vytvoření správných stravovacích návyků dětí, boj proti dětské obezitě a trvalé zvýšení spotřeby ovoce    a zeleniny.
Žáci prvních až pátých ročníků základních škol dostávají ovoce a zeleninu zdarma 1x za měsíc ve školní jídelně.
Maminky a tatínkové, pomozte nám v našem snažení i doma. Usmívající se

Pokyny pro školní rok 2020-21

Vážení rodiče, v záložce informace pro rodiče naleznete seznamy věcí na příští školní rok

Provoz MŠ o hlavních prázdninách

MŠ je od 1.7. do 23.8.2020 uzavřena.

Rozhodnutí o přijetí k předškolnímu vzdělávání na školní rok 2020-2021

V záložce základní informace o MŠ - zápis do MŠ- zde naleznete rozhodnutí o přijetí dle přidělených registračních čísel

Informace o osobní účasti žáků na výuce

V záložce základní informace o ZŠ - informace pro rodiče, naleznete tyto informace.

Rozhodnutí o přijetí k základnímu vzdělávání na školní rok 2020-2021

V záložce základní informace o ZŠ - zápis do 1. ročníku naleznete rozhodnutí o přijetí dle přidělených registračních čísel

Školné MŠ

Školné za měsíc duben neposílejte, v závislosti na termínu otevření MŠ Vám bude vypočítán poplatek z poměrné části dnů provozu MŠ.

Zahájení provozu

Předpokládané zahájení je stanoveno na 25.5.2020. O dalších postupech budete s předstihem informován...
  • image 30
  • image 32