ZŠ a MŠ Žehuň

Naše škola

Pohled na historickou budovu školyZŠ Žehuň pohled ze zahradyBudova mateřské školy

Vítáme Vás na oficiálních internetových stránkách Základní školy a Mateřské školy v Žehuni.

Základní škola a Mateřská škola Žehuň leží uprostřed stejnojmenné obce na severním okraji okresu Kolín. Škola a školka se nacházejí ve dvou budovách vzdálených od sebe asi 200 metrů.
V roce 1993 byly obě instituce administrativně sloučeny.
Při ZŠ pracuje školní družina, škola má svoji jídelnu.

ZŠ a MŠ navštěvují děti jak ze Žehuně, tak i z okolních obcí:
z Dobšic, z Choťovic a z Hradčan.

Základní škola je málotřídní s moderním vybavením pro výchovu, vzdělávání a volný čas.

Bezpečný pes, můj pes můj kamarád

Naše škola je zapojena :

Uniqa pojišťovnaUkliďme svět, ukliďme Českokliďme svět, ukliďme ČeskoŠablonyFond Sidous